Przejdź do treści

Półkolonie już za nami

Zakończyliśmy wakacyjne półkolonie Garbarni — dwa tygodnie pełne ruchu, emocji oraz uśmiechu, wypełnione za równo treningami jak i dodatkowymi zajęciami.

Była to przygoda, która zostanie z uczestnikami na długo 😉

Dziękujemy wszystkim dzieciakom za energię, a rodzicom za zaufanie.

Do zobaczenia na przyszłych półkoloniach już zimą!

Korzystając z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close