Przejdź do treści

U-13: Turniejowy wyjazd do Rimini

Podopieczni trenera Mateusza Ząbczyka w dniach 20-22 maja wystąpią na turnieju w Rimini, gdzie rywalizować będą z zagranicznymi drużynami. Łącznie w rozgrywkach wezmą udział 32 zespoły.

W środowe popołudnie Garbarnia U-13 rozpoczęła podróż do Włoch na dwudniowy turniej w Rimini. „Brązowi” będą mieli okazję sprawdzić się na tle rówieśników z zagranicznych klubów. Oprócz krakowian w rozgrywkach wezmą udział między innymi: Juventus Turyn, AC Milan, Inter Mediolan, AS Roma, Lyngby BK, czy Ferencvaros Budapeszt.

Podopieczni trenera Mateusza Ząbczyka trafili do grupy H, gdzie zmierzą się z: Champions Club Soccer, Canterą Napoli oraz Interem Mediolan. Każdy mecz będzie trwał 50 minut.

– Możliwość dotknięcia z poziomu murawy innej kultury piłkarskiej to zawsze ogromne doświadczenie zarówno dla trenerów, jak i dla zawodników. Bez wątpliwości rywalizacja z drużynami z najlepszych Akademii we Włoszech w piłce 11-osobowej, w którą dopiero małymi krokami wkraczamy będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich. Jak do każdego meczu tak i do nachodzącego turnieju podchodzimy z pokorą, ale zarazem pewnością siebie i wiarą w to, aby pokazać się z jak najlepszej strony – powiedział trener Mateusz Ząbczyk.

Piątek, 20 maja 2022, godz. 10:00
Garbarnia Kraków – Champions Club Soccer

Piątek, 20 maja 2022, godz. 19:00
Garbarnia Kraków – Inter Mediolan

Sobota, 21 maja 2022, godz. 10:00
Cantera Napoli – Garbarnia Kraków

Korzystając z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close